Muzyka do reklamy, gier, wideo, piosenek, animacji, kompozycji muzycznych

Muzyka do reklamy, gier, wideo, piosenek, animacji, kompozycji muzycznych Muzyka do reklamy, gier, wideo, piosenek, animacji, kompozycji muzycznych
Dodaj do ulubionych
Raport
250.00 zł Dostępne
NewtonMusic
[email protected]
Opublikowano: Lipiec 2, 2020

Muzyka do reklamy, gier, wideo, piosenek, animacji, kompozycji muzycznych

Opublikowano: Lipiec 2, 2020 | Kategoria: Reklama | Miasto:: Wrzeszcz, Gdańsk, pomorskie, Poland

Komponowanie muzyki do reklamy, animacji, filmów, wideo, prezentacji multimedialnych. Tworzenie muzyki użytkowej i kompozycji muzycznych.
Każdy projekt jest inny i wymaga oryginalnej, niepowtarzalnej ścieżki dźwiękowej. Dobrze napisana muzyka wkomponowuje się w obraz i potrafi żyć własnym życiem poza nim. Często muzyka z reklam staje się hitem w środkach masowego przekazu, wykraczając poza ramy typowej reklamy i stanowi jej siłę marketingową.
Tworzenie. Moich utworów nie znajdziesz w bazach muzyki w internecie w tak zwanych "Stockach" czy w Royality Free, gdzie kupiona muzyka mogła już zostać użyta w innych projektach.
Stawiam na wszechstronność. Komponuję muzykę jazzową, gitarową i improwizowaną, co jako muzykowi daje mi dużą elastyczność w poruszaniu się między gatunkami i stylami muzycznymi. Wykorzystuję to w pisaniu muzyki do reklamy, animacji, piosenki, video, gier, prezentacji multimedialnych, projektów stricte artystycznych.
Niech Twoja reklama będzie oryginalna!