Wznowienia znaków granicznych: Nowe, Świecie, Grudziądz i okolica

Wznowienia znaków granicznych: Nowe, Świecie, Grudziądz i okolica
Dodaj do ulubionych
Raport
Darmowe Dostępne
GeckoGeo
Opublikowano: Sierpień 28, 2020

Wznowienia znaków granicznych: Nowe, Świecie, Grudziądz i okolica

Opublikowano: Sierpień 28, 2020 | Kategoria: Budowlane | Miasto:: Nowe, Nowe, kujawsko-pomorskie, Poland

Firma GeckoGeo oferuje rozległy zakres usług geodezyjnych dla klientów z sektora publicznego i prywatnego. Świadczymy wszechstronne prace geodezyjne dla inwestycji biznesowych i mieszkalnych, nieruchomości użyteczności społecznej, dróg, działek i zakupionych nieruchomości.

Nasz doświadczony personel używa certyfikowanego osprzętu i sprawdzonych programów geodezyjnych w celu obniżenia kosztów badań i szybkiej realizacji powierzonych przedsięwzięć, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości usług. Do wszystkich zleconych prac podchodzimy indywidualnie, utrzymując jakość i terminowość – niezależnie od wielkości projektu.

Chociaż naszą działalność prowadzimy w Nowem w powiecie świeckim, nasi pracownicy nieustannie podróżują i są dostępni dla Państwa projektów realizowanych w dowolnym województwie. Zadzwoń do nas jeżeli potrzebujesz następujących usług geodezyjnych: Podziały nieruchomości, Pomiary objętości, Wznowienia znaków granicznych. Wszystkie usługi oferowane przez nasze biuro geodezyjne znajdziesz na stronie: