Drukuj
Dane pochodzą z serwisu ogłoszeniowego http://ogloszeniamazowieckie.pl

Karma Versele Laga w sklepie Weterynek
Cena: 0.00 PLN
Rodzaj ogłoszenia: Sprzedaż
Lokalizacja: Polska -> woj. Pomorskie ->  Gdańsk -> ul. Bitwy Oliwskiej 28
Data dodania: 2018-02-13 r.
Data ważności: 2018-05-14 r.
Opis:
Weterynek.pl to internetowy sklep prezentujący rozległą paletę najlepszej jakości karm dla naszych pupili – w tym miejscu interesanci mogą zakupić karmy suche i mokre dla psów oraz kotów, ponadto karmy dla gryzoni i ptaków. Są to tylko starannie wyselekcjonowane produkty uznanych marek, też karmy specjalistyczne, które stosowane są jako element kuracji różnorodnych schorzeń.

W sklepie kupić można karmy takich marek jak, na przykład Versele Laga Opti Life, Happy Life, Bento Kronen, marki Royal Canin, również karmy weterynaryjne, karmy Hill’s, Lara oraz innych marek. Sklep dostarcza je w różnorakich objętościach i smakach, w następstwie tego nabywca może dopasować je indywidualnie zależnie od wymagań i gustów swojego podopiecznego. W przypadku problemów z wyborem optymalnej karmy pracownicy są przygotowani do pomocy – doradzą, jaka z nich sprawdzi się najlepiej.

Oprócz karm sklep oferuje także akcesoria dla zwierząt, przykładowo kosmetyki, legowiska, suplementy.

Zamówienia wysyłane są bezzwłocznie – bezpłatna wysyłka dostępna jest już od 95 zł. Zapraszamy do zrobienia zakupów w sklepie Weterynek.pl!

Kontakt:
Karma Versele Laga w sklepie Weterynek
ul. Bitwy Oliwskiej 28
80-339 Gdańsk
+48 533 331 988
url: http://www.weterynek.pl/versele-laga
e-mail: sklep@weterynek.pl

Dane kontaktowe
E-mail: weterynek1@o2.pl
Telefon: 533331988
Drukuj